» Okulary dla kierowców

Kierowcom oferujemy kilka rozwiązań stworzonych specjalnie dla nich.

Soczewki z powłoką Blu Blocker

Powłoka BLUE BLOCKER jest rodzajem filtra, który naniesiony na powierzchnię soczewki podnosi komfort widzenia w utrudnionych warunkach. Powłoka ta jest szczególnie przydatna podczas jazdy samochodem w czasie mgły, deszczu, o świcie i o zmroku. Soczewki z powłoką Blue Blocker rozjaśniają obraz zapewniając doskonałe widzenie w trudnych warunkach atmosferycznych oraz chronią przed promieniowaniem UV.

Soczewki z polaryzacją

Soczewki Xperio to najnowsza generacja soczewek polaryzacyjnych. Ich doskonałe właściwości optyczne zapewniają ochronę wzroku i poprawiają komfort widzenia. Soczewki polaryzacyjne Xperio redukują refleksy odbijające się od deski rozdzielczej i maski samochodu, asfaltu oraz od innych powierzchni poziomych. Dzięki temu zapewniają większe bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu.

Soczewki fotochromowe Transiotions XTRActive

Soczewki fotochromowe Transiotions XTRActive to pierwsze soczewki do codziennego użytku, które ciemnieją także we wnętrzu samochodu. Ponieważ ich barwa zmienia się pod wpływem promieniowania UV oraz światła naturalnego, soczewki te osiągają poziom zabarwienia zapewniający komfortowe prowadzenie samochodu.

Soczewki Transitions XTRActive nadają się doskonale dla dynamicznych, aktywnych, nowoczesnych osób, których obowiązki zawodowe lub ulubione rozrywki wiążą się z długim przebywaniem na powietrzu oraz dla osób spędzających dużo czasu za kierownicą samochodu.